Bobkový list BIO 10g

Bobkový list BIO 10g

Kategórie: Koreniny 
Výrobca: Sonnentor
Cena: 2.60 €
Množstvo:  
   -alebo-   

Bobkový list BIO 10g - je známe korenie. Ide o list Vavrínu obyčajného subtropického vždyzeleného kra. Pestuje sa v teplých krajinách s prímorským podnebím, dnes najmä v Taliansku, Albánsku, Grécku, Francúzsku, Španielsku, Portugalsku a Guatemale. Listy a konáriky boli oddávna symbolom víťazstva, slávy a dobrej povesti. Z nich sa vili vence, ktorými sa ozdobovali hlavy sôch bohov, víťazov vojen a športových turnajov, básnikov, vedcov, prorokov, spevákov a štátnikov. Jeho používanie a pestovanie rozšírili starí Gréci a Rimania, ktorí ho mali vo veľkej úcte. Bobkový list obsahuje éterické oleje, triesloviny a horké látky, ktoré mu dodávajú typickú chuť, povzbudzuje cuť do jedla a podporuje trávenie.

Zloženie: 100% BIO bobkový list

Receptík 
,,žiaden kašlík,,

32 ks list bobkový
1kg cukor krištálový 
1/2l šťavy z citróna

Bobkový list, cukor a šťavu z citrónov treba variť na slabom ohni, cca 70 minút, kým nevznikne masa ako med. Potom ju nalejte do fliaš a držte v chladničke…..užíva sa 1 čl denne…citrón je v tomto prípade najmä konzervant..

 

,,Stop piesok, kamene i soli,,

 

5g listu bobkového

300ml vody

 

Varíme po dobu 5 min. Necháme odstáť v termoske. Zlejeme. Pijeme počas celého dňa po dúškoch. Nie je vhodné na nárazove pitie.  Sfarbený moč nie je hrozbou, preukáže sa uvolňovanie. Možné močenie každých 30min. Takúto procedúru držať max 3 dni a potom týždeň pauza. Najneskôr po druhej procedúre vidno výsledky. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na Opencart • Výroba reklamy, polep áut, výkladov www.presi.sk • Biolive © 2018