Acaico prášok 100g

Acaico prášok 100g

Kategórie: Výživové doplnky 
Výrobca: Acaimania
Cena: 29.95 €
Množstvo:  
   -alebo-   

Acaico prášok - acai (asai) je výnimočné bobuľovité ovocie, rastúce v dažďových pralesoch amazónskej džungle. Pre jeho energetícké účinky ho poznali už dávny domorodci, ktorý toto ovocie jedli na povzbudenie pri love alebo sexuálnej výdrži či na pomoc proti chorobám, infekciám či zléj nálade :-) .  
Prášok je vyrobený špeciálnou metódou sušenia mrazom, ktorá zaručuje maximálnu čerstvosť ovocia acai. Vďaka tejto metóde sú zachované všetky zdraviu prospešné látky nachádzajúce sa v Acai. Plné prírodných antioxidantov a omega mastných kyselín je toto ovocie výborným spoločníkom nielen doma ale aj na cestách. Športovcom skráti dobu regenerácie – výborné je skombinovať ho so sacharidovými nápoji. Všetkým bez rozdielu prináša dennú dávku antioxidantov. 

Obsah vytamínov a minerálov - A, E, D, K, antioxidanty, glikoproteíny, vláknina, omega-6 a omega-9 esenciálne mastné kyseliny 
 

Použitie - na prípravu kokteilov, k mixovaniu s džúsom, mliekom alebo dokonca aj s vodou. Možnosť použiť i k jedlu, napríklad do jogurtov, do zálievok do šalátov, do ovsenej kaše ap.

Chcete sa dozvedieť viac ?

http://acai.sk/page.php5?page=popis2

http://acai.sk/page.php5?page=popis3

http://acai.sk/page.php5?page=popis4

http://acai.sk/page.php5?page=popis5

http://acai.sk/page.php5?page=vlastnosti1

http://acai.sk/page.php5?page=vlastnosti2

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na Opencart • Výroba reklamy, polep áut, výkladov www.presi.sk • Biolive © 2018