Roztok zo striebra BeneVis LK 100ml

Roztok zo striebra BeneVis LK 100ml

Kategórie: Výživové doplnky 
Výrobca: Nástroje Zdravia
Cena: 14.80 €
Množstvo:  
   -alebo-   

Striebro koloidné - nieje len ušľachtilým kovom, ale rovnako stopovým prvkom ktorý je veľmi dôležitý pre správnu funkciu ľudského organizmu. V tele sa nachádza vždy v podobe koloidu, teda ako koloidné striebro. Koloidné striebro sú maličké častice a ionty čistého striebra suspendované v čistej demineralizovanej vode. Majú rovnaký elektrický náboj, takže sa vzájomne odpudzujú a sú v sústavnom pohybe. Častice koloidného striebra je možné pozorovať iba elektrónovým mikroskopom. Čím menšie sú častice, tým je roztok účinnejší.Koloidné striebro má svoju účasť aj na dozrievaní T-buniek, jednej z najdôležitějších zložiek imunitného systému. Mimo to koluje v krvnom obehu, čo je zvlášť významné pre jeho doplnenie, kde pri kontakte umrtvuje choroboplodné vírusy, baktérie, parazity, huby a plesne. Následne je po niekoľkých dňoch vylučované z tela prirodzenou cestou von. Zabíja viac ako 670 choroboplodných mikroorganizmov. 

Podpora ličby pri - opare, vyrážkach, zapal stafilokokom, nákaze streptokokom, žalúdočných zápaloch, črevných potiažoch, tuberkulóze, krvných parazitoch, zápale mozgových blán, nachladnutí, zápale tračníka, kolike, pri zväčšenej prostate, kĺbovom reumatizme, čierny kašel, zápal pľúc, chrípka, nádcha, zápal mandlí, angína, vredy, svrbenie análneho otvoru, zápal slepého čreva, kvapavka, hemeroidy, záškrt, zápal nadsemeníkov, artritída, cukrovka, rakovina, AIDS, syfilis a ďalšie.

Dávkovanie - v EU nie je povolené na vnútorné užitie, avšak agentúra ochrany životného prostredia USA /EPA/ zverejnila, že dávka 325 mikrogramov koloidného striebra je pre ľudský organizmus pri hmotnosti 72 kg netoxická. Preto ak má lyžička 5ml co znamená 50mikrogramov striebra, pri váhe aspom 72kg môže človek užiť 6lyžičik. Pri koloidnom striebre ešte neboli nájdené žiadne nežiadúce účinky, pokiaľ sa dodržalo dávkovanie. 

Dospelí:
profylakticky: až 1 lyžička denne (okolo 5 ml)
pri nachladnutí, infekcii, chrípke: 4x denne 1 lyžičku (4x5ml)
u dlhodobých ochorení: 2x denne 1 lyžičku (2x5ml)
pre zvýšenie vitality: 6 lyžiček denne (až 30 ml)
ako prostriedok podporujúci trávenie: pred jedlom cca 1 lyžička (1,5 ml)
tehotné ženy a dojčiace matky po konzultácii s lekárom
Deti:
Polovica dávky než pri dospelých.

POZOR! Neužívať pri precitlivelosti na metalické striebro!

Zloženie - strieborný prášok v destilovanej vode 200ml

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na Opencart • Výroba reklamy, polep áut, výkladov www.presi.sk • Biolive © 2018