CHIA 500g

CHIA 500g

Kategórie: Výživové doplnky 
Výrobca: Healthy Planet
Cena: 11.00 €
Množstvo:  
   -alebo-   

CHIA 500g - Semená Chia zo Šalvie hispánskej (Salvia hispanica)CHIA podporuje koncentráciu a dodáva energiu, preto je vhodná pre ľudí, ktorí sú fyzicky a psychicky vyťažení, ktorí vykonávajú náročnú manuálnu prácu, pre ženy na materskej dovolenke, študentov, športovcov.

Zloženie: celé semená chia zo šalvie hispánskej (Salvia hispanica) BEZ ÚPRAVY

Použitie a dávkovanie: Chia je výborným doplnkom do rôznych jedál, napr. do pečiva, jogurtov, omáčok, nápojov.  Odporúčaná maximálna denná dávka je 25 gramov = 2 čajové lyžičky

10 hlavných výhod chia semien :
1. Viac energie počas celého dňa
2. Zvýšená psychická koncentrácia a pozornosť
3. Vysoký krvný tlak v rovnováhe
4. Vysoký obsah omega-3 mastných kyselín
5. Vitamíny skupiny B
6. 5x viac vápnika ako v mlieku
7. Vysoký obsah antioxidantov
8. Pomoc pri chudnutí bez pocitu hladu
9. Podpora detoxikácie organizmu
10. Vysoký podiel vlákniny
 
Chia semienka znižujú krvný tlak. Pozor si musia dávať ľudia s nízkym krvným tlakom, napríklad ľudia v staršej vekovej skupine.
Ľudia, ktorí majú srdcové problémy, alebo užívajú lieky na riedenie krvi (napr.warfarin, anopirin  by nemali konzumovať Chia semienka.
Je preukázané, že konzumáciou Chia semienok si môžeme zlepšiť celkové zdravie, však rovnako ako pri iných veciach platí “všetko s mierou”.
Semená Chia (Salvia hispanica) sú schválené podľa Nariadenia o nových potravinách (258/97/FG) ako nová potravinová prísada na použitie do bio-výrobkov. Maximálny podiel  5 %.

Nutričné hodnoty v 100g: Energia 1 650 kJ / 400 kcal, bielkoviny 19g, sacharidy 17g z toho cukry 0-1g, tuky 21g, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1g, nenasýtené mastné kyseliny jednoduché 1,3g, nenasýtené mastné kyseliny mnohonásobné 16,5g, n-3 mastné kyseliny (omega-3) 13g, n-6 mastné kyseliny (omega-6) 3,4g, n-9 mastné kyseliny (omega-9) 1,1g.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na Opencart • Výroba reklamy, polep áut, výkladov www.presi.sk • Biolive © 2018